Tarneinfo

Kauba tellimine Itella SmartPOSTi pakiautomaati

Itella SmartPOSTi pakiautomaat, saatekulu 3,99 €
Paki mõõdud ei tohi olla suuremad kui 60x36x60 cm. Juhul, kui paki mõõdud on suuremad kui 60x36x60 cm, siis saadetakse pakk Itella SmartKULLERiga Sulle sobivale aadressile ning pakile lisandub teenustasu 8,90 €.
Pakiautomaatide asukohad: uus.smartpost.ee

Kauba saabumisel pakiautomaati saadetakse kohe Sinu mobiiltelefonile SMS ja/või soovi korral e-mail. Sõnum sisaldab infot paki saabumise, automaadi asukoha ja lahtiolekuaegade kohta ning personaalset koodi, mille sisestamisel automaadi puutetundlikule ekraanile ja paki eest kaardimaksega tasudes saad paki automaadist kätte. Liisi Konto-ga tasumisel tuleb enda isik tuvastada ID-kaardiga. Pakiautomaadis hoitakse pakki 7 päeva.

Kauba tellimine Omniva pakiautomaati

Omniva pakiautomaat, saatekulu 4,90 €
Postipaki mõõdud ei tohi olla suuremad kui 41x38x64 cm. Juhul, kui paki mõõdud on suuremad kui 41x38x64 cm, siis  saadetakse pakk Eesti Posti väljastuspunkti ning pakile lisandub teenustasu 8,90 €. Pakiautomaatide asukohad: www.omniva.ee/kaart

Kauba saabumisel saadetakse Sulle SMS või soovi korral ka e-mail, kus on kirjas pakiautomaadi asukoht, uksekood, tagastuskood ja hoiutähtaja lõpp. Uksekoodi sisestamisel ning paki eest kaardimaksega tasudes saad paki pakiautomaadist kätte. Pakiautomaadid on ligipääsetavad 24 h. Liisi Konto-ga tasumisel tuleb enda isik tuvastada ID-kaardiga. Pakiautomaadis hoitakse pakki 7 päeva.

Kauba tellimine Eesti Posti väljastuspunkti (sh kaubanduskeskustes)

Sinu valitud Eesti Posti väljastuspunkt (sh kaubanduskeskustes), saatekulu 8,90 €
Pakki on võimalik tellida just Sulle kõige paremini sobivasse Eesti Posti väljastuspunkti. Tellimust vormistades kirjuta andmetesse oma mobiiltelefoni number ja/või e-maili aadress, sest paki saabudes saadetakse Sulle SMS või e-mail, paberteatist ei saadeta. Väljastuspunktide asukohad: www.omniva.ee/kaart

Kauba saabumisel saadetakse Sulle SMS ja/või e-mail, paberteatist ei saadeta. Sõnumis sisalduva saadetise numbri alusel saadki paki väljastuspunktist kätte. Pakile järele minnes võta kaasa ka isikut tõendav dokument.

Kauba kättetoimetamine Itella SmartKULLERiga

Kättetoimetamine Itella SmartKULLERiga Sinu valitud aadressile, saatekulu 8,90 €
Paki saabumisel helistab Sulle kuller ja lepib kokku paki kättetoimetamise aja ja lunasaadetise puhul teavitab ka paki maksumuse. Pakk antakse üle unikaalse koodi alusel, mis saadetakse Sulle SMS-teatega. Kui esimesel korral ei õnnestu pakki üle anda, lepib kuller kokku teise aja või toimetab paki ilma lisatasuta Sulle sobivasse Itella SmartPOSTi pakiautomaati, kus hoitakse pakki 7 päeva. Pakk võib olla max 60x60x120 cm ja 35 kg.

Kauba kättetoimetamine Omniva kulleriga

Kättetoimetamine Omniva kulleriga Sinu valitud aadressile, saatekulu 9,90 €
Paki saabumisel helistab Sulle Omniva kuller ja lepib kokku paki kättetoimetamise aja ja lunasaadetise puhul teavitab ka paki maksumuse. Kui telefoni teel Sinuga kontakti ei saada, toimetatakse pakk lähimasse Eesti Posti väljastuspunkti ja Sulle edastatakse paki saabumise teade, mille alusel saad paki teatel olevast väljastuspunktist kätte. Väljastuspunktis hoitakse Sinu pakki 14 päeva.

Omniva kulleriga kättetoimetatav suuremõõtmeline kaup

Suuremõõtmeliste kaupade kättetoimetamine Ominva kulleriga, saatekulu 23,90 €
Kulleriga kohaletoimetamine rakendub siis, kui tellimus sisaldab kojutoomistähistusega kaupu (tooted on tähistatud kataloogis märgiga kaubik.gif). Kaupade hinnale lisandub ühekordne tasu kojutoomisteenuse eest 23,90 €.

Näide kauba saabumisest: kui tellisid koos kojutoomistähistusega kaubaga ka teisi kaupu ning viimased jõuavad Eestisse kojutoomistähistusega kaubast varem, siis saadetakse need kaubad Eesti Posti väljastuspunkti (lisandub saatekulu 8,90 €) ning kui saabub kojutoomistähistusega kaup, siis tuuakse see Sulle koju (lisandub saatekulu 15 €), st kokku lisandub tellimusele 23,90 €.

Suuremõõtmeliste kaupade (kataloogis tähistatud märgiga kaubik.gif) saabumisel Eestisse võetakse Sinuga ühendust ning kooskõlastatakse kojutoomine. Kauba eest tuleb Sul enne kohaletoomist tasuda ülekandega: OÜ Catalogue-shop, a/a EE832200221012314550 Swedbank.